Вхід Реєстрація
Інтим

Заповіді сексуальної насолоди

17 липня 2013, о 20:48

Ця стаття адресована в першу чергу жінкам, а також тим представникам чоловічої статі, які прагнуть допомогти коханим отримувати максимальне задоволення від сексу.

Багато жінок впевнені, що вони просто не здатні досягти піку сексуальної насолоди, тобто оргазму. Проте фізіологічно такий дефект насправді трапляється досить рідко, тому частіше за все основу проблеми потрібно шукати у психологічних бар’єрах. Тому для сексу важливі наступні кроки:

  1. Не думати про оргазм. А краще взагалі не думати ні про що, і повністю піддатися почуттям. Навряд чи хоч один чоловік задумався під час сексу, у якій позі його фігура виглядає найкращим чином, тому і жінці не варто цим перейматися. І не варто концентруватися на досягненні оргазму, секс – це той момент, коли потрібно просто відпустити всі думки.
  2. Забажати свого партнера. У сексі має бути пристрасть, при чому, зі сторони обох партнерів. Якщо ви не відчуваєте сексуального потягу до партнера, то секс перетворюється на зобов’язання, яке не може принести бажане задоволення.
  3. Забути про сором. Ліжко – не те місце, де варто соромитися свого тіла або своїх бажань. Саме під час сексу ви можете бути настільки розкуті, наскільки це взагалі можливо.
  4. Не грати ролей. Якщо вони не є частиною сексуальних ігрищ. Все інше (рухи, стогони, крики) мають бути природними. Жінка повинна відчувати потребу поводитися певним чином, не зважаючи на те, чого від неї чекає партнер.
  5. Довіряти партнерові. Повірте у те, що він прагне вивести вас на вершини насолоди, тому не заважайте йому робити те, що він хоче. Проте не бійтеся підказувати чоловікові, що саме приносить найбільше задоволення.
  6. Не обговорювати секс у його процесі. Невеликі підказки можливі, але не варто запитувати партнера про те, чому він робить так, а не інакше безпосередньо під час сексу.
  7. Полюбити своє тіло. Саме воно дає можливість насолоджуватися сексом, тому тіло заслуговує на те, щоб його любили та прислухалися до його покликів.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!