Вхід Реєстрація
Інтим

Віртуальний секс стає реальним

16 липня 2013, о 21:02

Віртуальний світ усе більше перебирає на себе роль посередника у задоволенні наших потреб. За допомогою Інтернет сьогодні ми знайомимось, розважаємось, купуємо речі, їжу та техніку, бронюємо білети та місця в готелях, можемо бачити будь-який куточок світу тощо. Мережа може також задовольняти наші чуттєві потреби. Багато людей сьогодні практикують віртуальний секс, який тепер став невід’ємною частиною онлайн-спілкування двох людей, які мають статевий потяг одне до одного.

Проте компанія Durex, відома як виробник презервативів та лубрикантів, пішла у своїх розробках ще далі. Нещодавно світ здивувала та заінтригувала новина про новітній IT-винахід: нижню білизну, підключену до Інтернет. У комплект входять чоловічі та жіночі труси, а також бюстгальтер для жінок з вмонтованими віброточками. Така білизна може бути синхронізована з популярним сьогодні гаджетом iPhone, де встановлюється спеціальний додаток. За допомогою таких пристроїв пара може передавати свої дотики одне одному на відстані. Тобто, той, у кого є доступ до програми, синхронізованої з вашими трусами від Durex, зможе з її допомогою віртуально торкатися ваших інтимних місць. При цьому ви відчуватимете щось схоже на легкі грайливі вібро-дотики, які, за словами виробників, дійсно збуджують та навіть можуть довести до оргазму. Розробники стверджують, що така білизна точно передає направленість та інтенсивність тих маніпуляцій, які здійснює ваш партнер, водячи пальцем то дисплею свого iPhone. Для миттєвої передачі дотиків у реальному часі задіяні сервери Amazon, тому користувачі можуть бути впевнені, що їх партнер, де б він не знаходився, отримує задоволення від цих пестощів.

Цей винахід вже оцінили ті пари, які перебувають на значній відстані одне від одного, оскільки тепер, щоб займатися сексом, їм не потрібно напружувати свою уяву під час віртуального спілкування. Сьогодні Інтернет-секс – наша реальність.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!