Вхід Реєстрація
Інтим

Утримання від сексу шкодить здоров’ю

25 серпня 2013, о 23:54

Лікарі стверджують, що тривале утримання від сексу спричиняє значну шкоду людському здоров’ю, особливо це стосується молодих статево зрілих людей, сповнених сил. Російський сексолог А. Полєєв стверджує, що від сексуального утримання як чоловіки, так і жінки страждають не тільки фізично, а й переживають психологічний дискомфорт. Адже відомо, що під час сексу організмом людини активно виробляються ендорфіни (так звані, гормони щастя), які відповідають за душевну рівновагу та хороший настрій. Якщо ж ендорфінів не вистачає, людина ризикує впасти в тривалу депресію. Крім того, гормон радості вберігає нас від безпричинних сплесків агресії або навпаки – апатії. Частково відносити рівень ендорфінів допоможуть заняття спортом та шоколад, проте такі замінники сексу не можна вважати повноцінними.

Тривале утримання від сексуальних втіх може навіть призвести до повної або часткової здатності жінок відчувати оргазм. Це відбувається тому, що при значних перервах між статевими актами або їх повній відсутності, організм починає вважати статеву систему недієздатною та взагалі непотрібною. Утримання може мати і більш серйозні наслідки для жінок, наприклад, хвороби статевих органів чи навіть розвиток ракових клітин, у тому числі, і раку грудей.

Для деяких чоловіків утримання також не проходить безслідно. Окрім пригнічення імунітету, підвищеної збудливості, безсоння, агресії, чоловік, який не займається сексом більш ніж рік ризикує втратити потенцію. При цьому, відновлювати статеву силу доведеться медикаментозним шляхом, але позитивний результат такого лікування лікарі не гарантують. Цікаво, що онанізм лікарі-сексологи не тільки не вважають шкідливим, але й радше відносять його до корисних звичок чоловіків. Ця звичка може вберегти чоловіка, який не має регулярного сексуального життя, від статевої дисфункції.

Отож, займайтеся сексом на здоров’я!

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!