Вхід Реєстрація
Інтим

Такий корисний вранішній секс

18 червня 2013, о 10:06

Такий корисний вранішній секс Ми звикли думати, що найкращий час для сексу – це ніч, проте це не завжди найліпшим чином впливає на наше здоров’я. Після виснажливого робочого дня наш організм справедливо вимагає відпочинку і не готовий до напружень під час статевого акту. Проте ми рідко зважаємо на сигнали власного тіла, які говорять про те, що його енергетичні ресурси вже вичерпані, і буквально силоміць змушуємо себе займатися сексом після десятої вечора. Найбільш вдалий час для сексу, який не завдаватиме шкоди здоров’ю, а, навпаки, збадьорить і надасть енергії, – це ранок.

У вранішнього сексу є кілька переваг. По-перше, він розбудить вас краще, ніж чашка кави. По-друге, секс зранку замінить ранкову зарядку. По-третє, саме в ранковий час рівень тестостерону у чоловіків досягає свого денного максимуму, тому і їх лібідо значно зростає.

Корисність вранішнього статевого акту підтвердили у вчені-сексологи з поважного Королівського університету в м. Белфаст. Вони довели, що секс укріплює м’язи ніг, рук, грудей, сідниць та інших частин тіла, при чому, як у чоловіків, так і у жінок. Крім того, секс – це ефективне тренування дихальної системи. Тому наше попереднє порівняння статевого акту і ранкової зарядки досить влучне. Більше того, така вранішня «гімнастика» сприяє виробітку в організмі ендорфінів – гормонів щастя, заряду яких вистачить на весь робочий день.

Було також відмічено, що саме ранковий секс можна вважати ефективною профілактикою мігрені, діабету, сердечно-судинних та інших захворювань, а також він дозволяє жінкам легше переносити передменструальний синдром. До того ж, інтимні стосунки у ранковий час допомагають боротися зі стресом, а люди, чия сексуальна активність припадає на ранок, краще зосереджуються на роботі і досягають більших успіхів у вирішенні різних робочих задач.

Проте у вранішнього сексу є і недоліки. Перш за все, це брак часу, який не дає повною мірою розслабитись та отримувати задоволення. Другим мінусом є не надто спокусливий зовнішній вигляд партнерів, які щойно прокинулись. Заспане обличчя, скуйовджене волосся, нечищені зуби – все це перешкоджає збудженню сексуального потягу. Проте це можна вирішити, прокинувшись трохи раніше та витративши кілька хвилин на гігієнічні процедури.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!