Вхід Реєстрація
Інтим

Табу в сексі або чого не пробачають в ліжку?

25 червня 2013, о 00:35

Табу в сексі або чого не пробачають в ліжку? Секс має бути приємним і корисним заняттям для обох партнерів. Чітких правил поводження в ліжку під час заняття коханням не існує, проте є декілька загальноприйнятих і виправданих табу в сексі. Тому треба завжди пам’ятати, чого не можна робити в ліжку.

  1. Сміятися над зовнішністю партнера: над його фізичними вадами та недоліками, нижньою білизною та особливо – над виглядом його статевих органів. У осміяної таким чином людини, незалежно від того чоловік це чи жінка, пропадає будь-який сексуальний потяг та бажання продовжувати стосунки.
  2. Розказувати про своїх попередніх партнерів та описувати їх поведінку під час сексу: ніхто не хоче конкурувати в ліжку з образами тих, хто був тут раніше. До того ж, це наштовхує на думку, що твоє інтимне життя також стане темою розмови зі сторонніми людьми.
  3. Намагатися зобразити себе як гуру сексу: твій багатий досвід може гнітити партнера, наводячи на думку про твої попередні сексуальні стосунки (див. пункт 2). Крім того, секс має бути природнім і розслабленим – це не показовий виступ, де ти маєш обов’язково продемонструвати все, на що здатен (-на).
  4. Використовувати секс-іграшки та завдавати болю без згоди партнера: сексуальні ігрища незвичного характеру мають бути попередньо узгоджені сторонами-учасницями. Обов’язково.
  5. Не дотримуватися особистої гігієни: у ХХІ столітті існує чимало засобів для очищення шкіри, маскування неприємного запаху з роту та дезодоруючої косметики. Цим просто необхідно користуватися у повсякденному житті і, тим паче, перед сексом.

До цього списку ти можеш додати власні сексуальні табу та попередньо обговорити їх зі своїм новим партнером. Якщо ж пристрасть охопила вас неочікувано і часу на розмови просто не лишилось, подавай партнерові сигнали, які неоднозначно дадуть зрозуміти, що для тебе прийнятно і приємно, а що – ні.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!