Вхід Реєстрація
Інтим

Синдром відмінниці

21 квітня 2013, о 14:17

Синдром відмінниці Везе ж чоловікам - практично всі вони можуть отримати оргазм без особливих труднощів. Того ж вони чекають і від жінок, не розуміючи, що ми влаштовані зовсім інакше. Давно відомо, що відключити свої аналітичні здібності під час процесу багатьом дівчатам просто не під силу. Особливо це стосується тих жінок, що звикли будь-яку справу в своєму житті доводити до досконалості. Вони просто не дозволять партнеру подумати, що з ними щось не так, адже крім успішної кар'єри і приголомшливого зовнішнього вигляду, в список топ-якостей входить і карколомна сексуальність! А тому вони з чистою совістю будуть імітувати неймовірні оргазми, за яких і «Оскара» буде мало.

Ось тільки в глибині душі вони розуміють, що упускають щось дуже важливе в житті, щось, чому можна і потрібно навчитися! А саме - розслаблятися і відключати мізки під час сексу. Якимсь американським вченим був проведений прецікавий експеримент: до парочок, які займаються сексом, прикріпили купу дротів і приєднали їх до спеціальних приладів. Так от, виявилося, що у дам, які зазнали справжній оргазм, відключалися ті ділянки мозку, що відповідають за логіку і мислення. Тобто, вони практично нічого не розуміли, тільки відчували насолоду.

Постійний контроль завжди і скрізь - ось гасло відмінниці-перфекціоністки. Вона постійно напружується: на навчанні, на роботі, в домашньому господарстві і навіть у ліжку. А як же, адже все неодмінно потрібно довести до досконалості, щоб «комар носа не підточив». Ось тільки такий тотальний контроль над своїм тілом і розумом ніяк не може бути корисний під час сексу - навпаки, ви втратите всі шанси отримати справжню, а не вигадану насолоду. Задоволення і радість - ось справжні мотиватори для занять сексом, а думки потрібно відкинути геть. Читайте далі про кульмінація або імітацію .

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!