Вхід Реєстрація
Інтим

Чоловіче сприйняття сексу

17 липня 2013, о 20:52

Секс посідає одне з провідних місць у стосунках чоловіка та жінки, але сприймається партнерами дуже по-різному. Кожному з партнерів важливий і фізіологічний, і емоційний бік інтимних стосунків, проте значимість обох аспектів має різне співвідношення для представників протилежних статей. Так, чоловіки під час сексу здебільшого задовольняють свої фізіологічні потреби, емоційна близькість для них часто виявляється неважливою. Натомість жінка за допомогою сексу намагається встановити емоційний зв’язок з чоловіком і щиро дивується, коли це не спрацьовує. Але замість того, щоб ображатися на чоловіків за те, що інтимна близькість для них нічого не значить, жінкам варто передивитися свої погляди на секс як такий та перестати сприймати його як інструмент для причарування представників сильної статі.

Для чоловіків секс не є доказом емоційної прив’язаності до партнерші, а скоріше є інструментом для отримання задоволення, сексуальної розрядки та зняття стресу. Його пестощі та ніжність під час сексу найчастіше є проявом пристрасті та бажання сексуально задовольнити жінку. Якщо чоловік не відчував емоційної прив’язаності до жінки до початку сексуальних стосунків, то почуття навряд чи з’являться після. В цьому полягає одна з основних відмінностей у психології статей.

Жінки, які прагнуть прив’язати до себе чоловіків за допомогою сексу, найчастіше замість справжніх стосунків отримують розчарування. Стосунки – це важка робота, яка виходить за межі ліжка. Секс може скріпити взаємовідносини між чоловіком та жінкою лише у тому випадку, якщо вони розпочалися «до того, як». Для більшості чоловіків набагато ціннішою є інтимна близькість, на яку він чекав та яку встиг сотню разів уявити. Якщо жінка прагне розвивати стосунки, вона повинна збуджувати не тільки сексуальне бажання чоловіка, але й прагнення володіти саме нею.

Справжні почуття чоловіка зароджуються тоді, коли він починає сприймати жінку не як можливий об’єкт для задоволення своїх потреб, а як людину, з якою він бажає проводити час не тільки в ліжку.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!