Вхід Реєстрація
Інтим

Секс, який варто спробувати!

14 липня 2013, о 22:08

Існує секс простий та звичний, в якому є завчені пози, знайомі пестощі та вивчені задоволення. На цьому тлі сильно виділяється секс яскравий та феєричний, сповнений несподіванок та приємних відкриттів. Останню форму інтиму ти навряд чи станеш практикувати щоразу, як буде нагода зайнятися коханням, проте тобі ніхто не забороняє час від часу поринати у вир чуттєвого задоволення у якийсь незвичний спосіб. Отож, поговоримо про те, що варто спробувати хоча б раз у житті, щоб було про що згадати у глибокій старості та статевій неспроможності. Варто сказати, що кожен має своє уявлення про вихід за рамки норми, тому описані в цій статті поради можна інтерпретувати згідно з твоїм власним баченням та уявленнями твого партнера.

Перш за все, потрібно хоча б зрідка виносити свої інтимні стосунки за межі зручного та звичного ліжка. Ковдра та подушка не є обов’язковим атрибутом статевого життя, тому варто хоча б інколи від них відмовлятися. Додай до сексу відчуття незаконності та ризикованості – це неабияк загострює чуттєвість. Займіться сексом у ліфті, в лісі, на пляжі, на даху чи в будь-якому іншому місті, куди вас занесе ваша розбещена фантазія. Проте пам’ятай, що і в цьому ділі потрібно знати міру: можливість займатися коханням на очах сторонніх людей тебе, можливо, збуджує, але такі вияви почуттів є однозначно незаконними, крім того, ти ж не бажаєш стати зіркою YouTube?

Подруге, завітай в секс-шоп, при чому, краще це робити не самостійно, а із партнером. Зрештою, разом якось простіше зашарітися і по-дурному сором’язливо посміхатися, не боячись, що вас сприймуть як душевнохворих людей. Крім того, вам у двох буде легше вибрати ті сексуальні приладдя, використання яких буде цікаве обом. Ви обов’язково маєте купити у секс-шопі бодай щось еротичне: їстівну білизну, пухнасті наручники або набір для агресивних ігор тощо. Не варто заходити в магазин інтимних товарів разом із натовпом друзів, якщо ти не плануєш сексуальні ігрища разом з ними.

Цікавим досвідом у сексуальному житті може стати одноразовий статевий акт. Людину, з якою він буде відбуватися, варто викинути з голови, як використаний гумовий виріб №2, застосування якого, до речі, обов’язкове. Це має бути такий секс, який не лишить по собі почуття провини та сорому. Робити це варто тільки тоді, коли збудження досягає свого піку. Такий секс не повинен бути заздалегідь запланованим заходом, оскільки тоді ти не відчуєш всієї повноти задоволення, яке можеш отримати. Практикувати одноразовий секс потрібно не часто, він не має стати чимось звичним і прийнятним. Вся його принадність полягає у тому, що так робити неправильно і навіть деякою мірою аморально.

Ти і твій постійний партнер заслуговуєте на вишуканий секс в кімнаті багатозіркового готелю. Там мають бути шовкові простирадла, пелюстки троянд, масажні масла з еротичними ароматами, гарна музика, екзотичні фрукти, справжнє шампанське тощо. Бажано, щоб жінка вдягла непристойно дорогу білизну, а чоловік спромігся тривалу і найніжнішу прелюдію. Важливо хоча б раз у житті не пошкодувати грошей та влаштувати собі свято чуттєвих задоволень як справжні кінозірки.

Цей список сексуальних подій далеко не повний, але його виконання може стати лише початком яскравого інтимного життя.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!