Вхід Реєстрація
Інтим

Прелюдія: інструкція для чоловіків

6 серпня 2013, о 23:44

Ти, звісно ж, знаєш все про секс і про те, як це має відбуватися. За час статевого життя ти встиг виробити кілька варіантів комбінування сексуальних втіх, від яких отримуєш задоволення і ти, і жінка, принаймні, вона так каже. Та чи знаєш ти, що більшість жінок воліють хоча б 40% часу сексу приділяти прелюдії? А чи відомо тобі, як вона насправді має відбуватися жіночої точки зору? Якщо тобі ніколи не приходило в голову спитати про це свою другу половинку, тоді ця інструкція для тебе.

  • Починай з розмов Сексуальна прелюдія – це не тільки те, що відбувається між партнерами у ліжку безпосередньо перед статевим актом. Прелюдія може розпочатися заздалегідь, якщо ти про це подбаєш належним чином. Візьми на озброєння відому аксіому про те, що жінка любить вухами. Прелюдія розпочинаєтеся зі слів: використай бурхливу жіночу уяву, розказавши своїй коханій у телефонній розмові про те, що б ти волів з нею зробити у ліжку. Така словесна гра збуджує не гірше за попередні пестощі.
  • Роби все по порядку Нарешті настала та довгоочікувана мить, коли ви опинилися на одинці, але це не значить, що ти маєш одразу ж почати зривати з вас одяг (якщо вона не є ініціатором) та запускати руки у її декольте та під спідницю. Розпочни з не на стільки хтивих, але не менш еротичних дотиків: запусти пальці у її волосся, притиснись усім тілом, ніжно погладь по спині, поцілуй у плече тощо.
  • Не забувай про поцілунки Жіночі губи не менш чуттєві, ніж її груди, тому не лишай їх без уваги. Твої поцілунки не мають бути надто пристрасні: постійно слідкуй за тим, як це відбувається, щоб у коханої не виникало враження, що ти збираєшся її з’їсти. До того ж, не варто обділяти увагою такі ерогенні зони, як шия та вуха – вони також не мають лишитися без своєї порції поцілунків.
  • Без агресії Жіночі принади – це досить делікатні ділянки тіла, тому не варто їх сильно стискати, щипати та гризти. Якщо твоя партнерка не проявляла схильності до більш агресивних сексуальних ігрищ, не варто їй завдавати болю та лишати синці на її тілі, оскільки це не тільки не збуджує, але й може мати протилежний ефект.
  • Не залишайся на місці Навіть якщо тобі дуже подобається цілувати її груди, змушуй себе йти на пошуки інших ерогенних зон, відкриття яких може принести плоди, на які ти навіть не розраховуєш.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!