Вхід Реєстрація
Інтим

Початок відносин і секс

12 травня 2013, о 01:19

Початок відносин і секс Ще одна причина, по якій жінка не може розслабитися під час сексу - це перший інтим з чоловіком і бажання йому сподобатися. На самому початку відносин вже дуже хочеться здатися бездоганною, пристрасної і неймовірно сексуальною - тільки так і можна прив'язати до себе хорошого хлопця! Тому, не дивно, що на першому сексуальному побаченні жінка хвилюється, нервує і бажає справити найкраще враження.

У принципі, нічого страшного в цьому немає, така поведінка могла б зрозуміти будь-яка з нас. Головне, щоб це хвилювання не тривали занадто довго, і ви не змогли б «показувати клас» в ліжку на протягу місяців, а то й років. Інакше можна і без солодкого залишитися. Не варто занадто старатися для партнера, граючи у гру «сьогодні я працюю на тебе». Секс - це не робота і навіть не засіб керування чоловіком, а насолода, яке має бути взаємною.

Зрозуміло, що він буде задоволений вашим завзяттям і гідно оцінить старання, але ж і звикнути, негідник, зможе. Вирішивши, що ви кінчаєте від найменших його дотиків не буде намагатися зробити Вам ще краще. Так що швидше зав'язуйте з періодом «підкорення» в ліжку і починайте вести себе максимально природно і розслаблено. Перед тим як розігрувати з себе Клеопатру-спокусницю, згадайте: чи давно ви отримували від цього чоловіка незабутні відчуття? Повірте, і вашому партнерові це піде на користь - він нарешті згадає про свою роль чоловіка-завойовника. Зрештою, він буде щасливий вашому шаленству під час оргазму і буде гордий тим, що зміг доставити вам таке задоволення. Читайте продовження у стаття про оргазм і цілі сексу .

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!