Вхід Реєстрація
Інтим

Несексуальні причини для сексу

2 вересня 2013, о 10:12

neseksualni-prychyny-dlya-seksuЗдавалося б, люди мають займатися коханням тільки, якщо їх підбурює справжня пристрасть, проте на ділі причини, які спонукають нас до статевого акту, можуть бути дуже різні. Особливо це стосується жінок, які на відміну від чоловіків, можуть зайнятися сексом, не відчуваючи особливого збудження. Представниці жіночої статі роблять це зовсім не тому, що сподіваються нагуляти «апетит», який, як відомо, приходить під час трапези. Просто на жіноцтво моральні мотиви для сексу важливі не менш, аніж фізіологічні. Отож, у цій статті спробуємо описати найбільш несексуальні жіночі причини зайнятися сексом з чоловіком:

  1. Секс з жалю. Жінки – істоти жалісливі: вони можуть накормити голодне бездомне котеня, а можуть зайнятися сексом з чоловіком, якому дуже не щастить з жінками. Така жіноча природа. Якщо жінка наважується на такий крок, то потім вона відчуває себе справжньою благодійницею.
  2. Секс з примусу. Якщо когось збуджує думка про такий статевий акт, знайте – це класифікується як збочення. Примус може бути не тільки фізичний (це вже кримінал), а й моральний. Таке часто трапляється у сім’ях, де жінка цілком залежить від чоловіка.
  3. Секс, щоб втримати коханого. Варто визнати, що спосіб дієвий. Чоловіка, який збирається розірвати стосунки з жінкою, секс, скоріш за все, дійсно зупинить. Проте по закінченню статевого акту він все одно піде.
  4. Секс з вдячності. Деякі жінки вважають, що повинні розплачуватися сексом за подарунки, які дарує їй чоловік. Крім того, є подружжя, у яких ця проблема вкоренилася ще глибше: чоловіки отримують сексуальні втіхи за те, що виконують хатні обов’язки, займаються дітьми та роблять все те, за що не мають права вимагати винагороди.
  5. Секс для схуднення. Дуже часто в жіночих журналах можна побачити заголовки, які просто таки кричать про те, наскільки корисний секс для жіночої фігури. Майже кожна жінка знає, скільки калорій спалюється під час поцілунку, а скільки – в процесі самого статевого акту. Проте навряд чи комусь здасться сексуальним те, що жінка використовує чоловіка у якості тренажера.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!