Вхід Реєстрація
Інтим

Надійність засобів контрацепції

27 вересня 2013, о 20:27

Давно відомо, що одні способи захисту від незапланованої вагітності більш дієві, ніж інші, проте більшість сучасних засобів дають гарантію в межах 90-98%. Так, ненадійним може виявитися навіть перев’язування маточних труб: медицині відомі деякі випадки вагітності після проведення даної медичної процедури. При цьому «дідівські» методи контрацепції набагато частіше не виправдовують сподівань. Наприклад, навіть сьогодні партнери у сексі нерідко розраховують на перерваний статевий акт, календарний метод запобіганню вагітності, спринцювання тощо. Чи варто казати, що такі методики контрацепції не тільки не дають гарантії, що жінка не завагітніє, а й не можуть запобігти передачі венеричних хвороб від одного партнера до іншого.

Варто розглянути детальніше найбільш популярні методи контрацепції та оцінити їх надійність:

  1. Календарний метод. Він полягає у тому, щоб, спираючись на аналіз менструального циклу жінки за останні півроку, визначити певним чином «безпечні» та «небезпечні» дні для сексу. Головна задача – вирахувати період дозрівання яйцеклітини. Проте варто враховувати, що яйцеклітини за один цикл може дозріти не одна, а дві. Крім того, за стресових для організму жінки умов, менструальний цикл може суттєво порушуватися, що робить календарний метод контрацепції недієвим.
  2. Перерваний статевий акт. При застосуванні такого методу запобігання вагітності доводиться покладатися лише на витримку чоловіка та його здатність до самоконтролю. Він повинен вміти вчасно перервати статевий акт на самому піку, що навряд чи сприяє досягненню справжньої насолоди. Крім того, навіть вчасно перерваний акт не гарантує повного захисту, такий метод діє лише у 70 випадках зі ста.
  3. Незахищений секс під час грудного вигодовування, коли у жінки немає менструації (аменорея). Якби у період вигодовування немовляти жінка не могла завагітніти, не було б сімей, у який різниця між дітьми рік чи трохи більше. Проблема в тому, що у період аменореї жінки часто навіть не помічають небажану вагітність, доки плід не починає активно ворушитися.
  4. Презервативи. На сьогодні, ці контрацептиви вважаються найбільш безпечними як для жіночого, так і для чоловічого здоров’я. При цьому жоден виробник таких гумових виробів не дає стовідсоткової гарантії перешкоджання небажаній вагітності: найкращий показник складає 98%. Завжди є ризик того, що презерватив прорветься або зісковзне. Крім того, у деяких людей спостерігаються гострі алергічні реакції на компоненти даних виробів.
  5. Гормональні препарати. Дійсно дієвий захист від небажаної вагітності, який за своєю надійністю може сміливо конкурувати з презервативами. Проте, звісно ж, такі контрацептиви не здатні захистити від хвороб, що передаються статевим шляхом. Крім того, прийом даних контрацептивних препаратів може негативно позначитися на гормональному фоні організму жінки, через що нерідко виникають проблеми із зайвою вагою, станом шкірного покриву, а також це може стати серйозною перешкодою для вагітності в майбутньому.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!