Вхід Реєстрація
Інтим

Користь сексу для жінок

14 липня 2013, о 22:24

Про те, що для чоловіків секс – можливість профілактики багатьох захворювань та запорука стабільності емоційного стану, відомо майже всім. Але останні дослідження сексологів довели, що жінкам регулярне сексуальне життя приносить навіть більшу користь, ніж чоловікам. Більше того, спеціалісти впевнені, що уже найближчим часом сексотерапію будуть приписувати для лікування певних захворювань та в якості профілактичних заходів. Отож, на які аспекти здоров’я жінки цілюще впливає регулярний інтим?

  1. Профілактики раку грудей. Дослідження показали, що жінки, які у віці тридцяти і більше років мають повноцінне сексуальне життя, менше схильні до розвитку раку грудей, аніж ті жінки, які не мають постійного партнера, а їх інтимне життя нерегулярне. Крім того, у одружених жінок частіше вдається діагностувати рак на ранніх стадіях його розвитку.
  2. Повноцінна заміна дієті та фізичним навантаженням для схуднення Під час сексу рівень адреналіну в крові жінки підіймається настільки, що спалює калорії швидше за активні фізичні вправи. Вчені підрахували, що під час поцілунку в організмі жінки спалюється до 9 калорій, а один статевий акт за ефективністю перевершує 15-хвилинний крос. До того ж, отримане сексуальне задоволення здатне приглушити почуття голоду на тривалий час. А гормональні сплески пришвидшують метаболізм.
  3. Відновлення імунітету. Вивчаючи вірусологію, вчені Університету Уилкс отримали цікаві результати: регулярні сексуальні стосунки позитивно впливають на імунну систему людини. Під час статевого акту організм виробляє велику кількість антитіл (так званий, імуноглобін А), які здатні захистити від впливу хвороботворних мікробів та вірусів.
  4. Покращення стану шкіри. Статевий акт стимулює регенераційні процеси в тілі жінки та навіть активізує виробітку колагену. До того ж, якщо шкіра схильна до вугрових висипів, які після підліткового віку спричиняються гормональним дисбалансом, то викид гормонів під час сексу допоможе подолати цю проблему.
  5. Профілактика захворювань серця та ПМС. Статевий акт допомагає укріпити серцевий м’яз, що дуже важливо, враховуючи сучасну «епідемію» серцево-судинних захворювань. Крім того, якщо жінка страждає від больових відчуттів під час ПМС, секс може допомогти їх зняти, оскільки біль відступає під натиском гормонів.
  6. Боротьба зі стресом. Стрес та депресія запросто лікуються за допомогою сексу, під час якого активно виділяється так званий. гормон радості. Крім того, фізична та емоційна близькість з коханою людиною допоможе жінці забути про всі негаразди та поганий настрій!
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!