Вхід Реєстрація
Інтим

Фільми для дорослих: кому лікар приписав?

26 серпня 2013, о 18:51

Необхідність кіно для дорослих викликає чимало суперечок, проте сьогодні воно вже вкоренилося в сексуальній культурі людства та стало її невід’ємною частиною. Але у кожного є вибір: дивитися чи не дивитися відео жанру ХХХ. Серед сексологів також немає єдиної думки стосовно того, чи рекомендувати перегляд фільмів еротичного змісту та у яких випадках.

Перш за все споживачу кінопродукцію пропонується чітке розмежування понять еротика та порнографія. У першому випадку у фільмах культивується краса людського тіла та самого статевого акту, а також яскраво проявляється сексуальність людини. Деякі з таких стрічок сміливо відносять до розряду мистецтва та пропонують до перегляду широкому загалу. Сценарії цих фільмів навіть можуть бути наповнені глибоким філософським змістом.

Стосовно порнографії варто зазначити, що таке відео в багатьох країнах світу заборонене законом, можливо навіть недаремно. Проте деякі сексологи, в тому числі і українські, закликають суспільство не бути надто категоричним у своєму ставленні до порноіндустрії. Вони наголошують на тому, що переважна більшість їх пацієнтів схильні до деяких сексуальних девіацій (відхилень), які вони не можуть компенсувати у реальному житті. У цьому випадку на допомогу приходить порнографія, яка, по суті, є жанром ігрового кіно. У таких фільмах часто відображається «темний бік» людської сексуальності, тому їх перегляд дозволяє відчути збудження навіть тим людям, які страждають від проявів сексуальної дисфункції.

При цьому переглядати порнографічні фільми не рекомендують здоровим людям, які не відчувають відхилень у своїх статевих потягах. Справа в тому, що такі надто реалістичні відео можуть призвести до викривлень у сприйнятті дійсності, особливо це стосується психологічно вразливих молодих людей з незначним або відсутнім реальним сексуальним досвідом.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!