Вхід Реєстрація
Інтим

Чи впливають улюблені гаджети на наше сексуальне життя?

10 червня 2013, о 23:04

Чи впливають улюблені гаджети на наше сексуальне життя?

Можливо ви ніколи над цим не замислювалися, проте ваш мобільний телефон, ноутбук та планшет мають вплив на ваше статеве життя. Це й не дивно, оскільки такі пристрої, напевно, знайшли своє місце у вашій подружній спальні, тобто в кімнаті, призначеній для любові та романтики. Проте було б помилкою однозначно стверджувати, що сучасні гаджети лише відволікають нас від сексу, оскільки в їх присутності можна віднайти користь для статевого життя пари. Тому нам варто зважити усі «за» та «проти».

Отож, перше питання полягає в тому, чим гаджети можуть зашкодити сексуальному життю. Почнемо з того, на що ви навряд чи звертаєте увагу: коли ви засинаєте та прокидаєтесь, остання та перша річ, яка вас цікавить – це ваш телефон, леп-топ або планшет. Якщо це твердження вас стосується, то можна з упевненістю говорити, що гаджети відводять на задній план ваш сексуальний потяг. Навіть звичний нам телевізор не є винятком, оскільки навіть сьогодні лишається актуальним старий жарт про те, що розізлити чоловіка у ліжку дуже просто, відібравши в нього пульт. Тому у вашому випадку варто дослухатись порад знавців фен-шуй, та видалити зі спальні всі електронні пристрої, за винятком тих, які створюють сприятливий для романтики клімат кімнати (наприклад, кондиціонер чи електричний камін).

Навіть якщо ви не є людиною, фанатично залежною від її ж гаджетів, вам варто пам’ятати, що ваш зв’язок з електронним світом може негативно впливати на ваші стосунки з партнером. У ліжку найважливішим для вас має бути людина, яка поруч із вами, а не натовпи людей у соціальних мережах. Тому дотримуйтесь декількох простих правил:

  • у нічний час не кладіть ваш планшет чи телефон собі під подушку (це згубно впливає не тільки на ваші стосунки, але й на здоров’я);
  • не перевіряйте повідомлення відразу після, а, тим паче, під час сексу;
  • якщо не має реальної необхідності вночі тримати гаджети біля себе, залишайте їх в іншій кімнаті;
  • перед сном приділяйте увагу спілкуванню зі своїм партнером, не з друзями в Інтернеті.

Тоді, коли ви почнете сумлінно дотримуватись цих правил, почніть шукати ті позитиви для сексуального життя, які можуть принести ваші гаджети. Наприклад, створити романтичну атмосферу вам допоможе відповідний музичний супровід, мелодії для якого ви з легкістю знайдете в Інтернеті. Крім того, разом зі своїм партнером перед сексом ви можете переглянути еротичний фільм, який збудить сексуальний потяг не тільки у чоловіка, але й в жінки. Також завдяки гаджетам та Інтернету будь-яка пара, яка прагне освіжити почуття, зможе поринути у світ романтичної поезії та літератури. Отож, те, як вплинуть сучасні технології на ваше статеве життя, залежить лише від вас.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!