Вхід Реєстрація
Інтим

Чому вона не хоче сексу і що з робити?

26 серпня 2013, о 20:16

Чому вона не хоче сексу і що з робити Ледь не кожному чоловікові знайоме пригнічуюче відчуття, яке виникає, коли його дівчина чи дружина без, здавалося б, жодної вагомої причини відмовляється займатися сексом. Відмовки при цьому можуть бути дуже різними, але хіба це має значення, якщо зрештою ти позбуваєшся «законного» сексу? Проте перш ніж влаштовувати скандал та звинувачувати в усьому свою другу половику, спробуй розібратися у справжніх причинах відмови та виправити ситуацію.

1. Вона образилась.

Якщо жінка ображена не тебе, вона просто не здатна допустити тебе до свого тіла. Для неї сексуальний та психологічний аспект стосунків нерозривно пов’язані, тому ти не отримаєш сексу, доки не виправишся. Значить, чим швидше ти станеш на коліна та будеш благати прощення, тим на більш бурхливий секс-примирення ти можеш розраховувати.

2. Вона дуже втомлена.

Не виключено, що ще зранку твоя прекрасна половина просто горіла в передчутті вечірнього сексу, але робота, приготування їжі, миття посуду та прибирання втомили її настільки, що вона навіть рухатись не здатна, не кажучи вже про інші дії. Так ти ризикуєш лишитися без сексу до вихідних! Проте, якщо тобі дійсно не в терпець, мусиш докласти певні зусилля: допоможи дружині з хатніми справами, приготуй їжу сам чи зводи кохану до ресторану.

3. Вона не відчуває себе сексуальною.

Це проблема більшості жінок, фігура яких не є ідеальною. І навіть якщо жінка заспокоює себе тим, що її зовнішність цілком відповідає віку, статурі матері кількох дітей, в якої не вистачає часу на себе, це не допомагає їй відчувати себе більш привабливою. У цьому випадку ти в жодному разі не маєш забувати про компліменти (не перестарайся, щоб твої слова не звучали як жалість). А перед сексом вимкни світло та запали декілька свічок – у такому м’якому освітленні все виглядає кращим, ніж є насправді.

4. Їй не подобається секс.

Буває так, що жінка уникає сексу, тому що сам процес не приносить їй жодного задоволення. Можливо, ваше статеве життя є одноманітним та нецікавим. Тобі доведеться проявити всі свої вміння та таланти, щоб жінка знов полюбила секс та прагнула його так само, як і ти.

5. Ти її просто не збуджуєш.

Якщо ти відчуваєш, що твоя кохана втратила інтерес до тебе, уважно подивись на себе в дзеркало. Ти досі той чоловік, якого вона так палко бажала? Чи зараз ти дозволяєш собі лягати до неї у ліжко, не прийнявши душ, неголеним та у старих сімейках? Займися собою, стань знову сексуальним та бажаним!

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!