Вхід Реєстрація
Інтим

Чому чоловіків у будь-якому віці хвилює секс?

8 жовтня 2013, о 21:49

Кожен вік чоловіка супроводжується новими переживанням стосовно сексу, і вони далеко не завжди є приємними. Так вже склалося, що чоловікам притаманно набагато більше перейматися сексуальними аспектами свого життя, аніж жінкам. Для представників сильної статі секс є набагато більш значимим, ніж для їх других половинок, що виражається і в поведінці, і в переживаннях. Для чоловіка у кожному віці є свої причини для турботи стосовно своє статевої сили та спроможності. Отже:

20 і трохи більше

У цей час сексуальність чоловіка знаходиться на своєму піку. Для нього в цей період дуже важлива кількість сексуальних партнерів та самих статевих актів, при чому він майже не звертає увагу на якість. Згодом, коли згасає інтерес до сексу заради того ж таки сексу, молодий чоловік починає перейматися тим, чи здатен він насправді вдовольнити свою партнершу. У цей момент він зневірюється, особливо якщо помічає за собою деякі промахи. Проте це стимулює його покращувати якість і тривалість сексуальних втіх.

Коли за 30…

У цей період більшість чоловіків встигають обзавестися сім’ями, дітьми, стабільною роботою та ще багатьма причинами покласти на себе більше відповідальності. Секс відходить навіть не на другий, а фактично на задній план, затьмарений різноманітними турботами. Не можна сказати, що чоловіки після тридцяти починають забувати про свої статеві потреби, просто на їх вдоволення лишається все менше часу. До того ж, дружина вже не є такою жаданою, адже тепер вона виступає ще й в ролі матері та господарки. А чоловік переживає через спад своєї сексуальної активності та сумує за тим безтурботним часом, коли секс був найважливішою справою у його житті.

Уже є 40

Якщо ще кілька років тому просто не було часу на секс, то після сорока, коли життя налагодилося і стало більш розміреним, чоловік намагається надолужити згаяне. Тепер ним керує тривога про те, що його статева спроможність може враз його залишити. І хоча ці переживання часто не мають раціонального підґрунтя, сорокарічний чоловік намагається насолодитися кожним статевим актом як останнім.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!