Вхід Реєстрація
Дружба

Як вийти з френдзони?

16 червня 2013, о 00:19

Як вийти з френдзони? Нам відомо чимало прикладів філософських роздумів на тему існування дружби між чоловіком та жінкою. Єдиної думки стосовно цього питання досягти не вдається вже багато сотень років. Ми не станемо продовжувати філософствувати, а лише скажемо, що жінки набагато більше вірять у дружбу з чоловіком і навіть відчувають потребу мати чоловіка-друга. Такий потяг дівчат дружити з хлопцями пояснюється тим, у таких дружній стосунках домінує найчастіше саме представниця слабкої статі. Це відбувається тому, що дружба базується в першу чергу на спілкуванні, а комунікативні навички дівчат зазвичай значно вищі, ніж у хлопців.

Що ж тоді приваблює хлопців у дружбі з дівчатами? Майже нічого. Чоловік не буде починати дружбу з жінкою, якщо їх не поєднують певні інтереси, як наприклад, родинні зв’язки, робота над спільним проектом, один гурток по інтересам тощо. Спілкуватися з дівчиною без певного «примусу» у вигляді спільних справ хлопець починає лише тоді, коли дана особа зацікавила його як жінка. Саме момент початку відносин найбільш ризикований для хлопців, які не бажають попадати у так звану «френдзону», тобто зону дружби. Чим погана френдзона для чоловіка? Тим, що це той вимір відносин, де жінка сприймає представника протилежної статі тільки як близького друга, не вбачаючи у спілкуванні можливостей для розвитку романтичних стосунків.

Чим завинив хлопець, який потрапив у «френдзону»?

По-перше, своєю нерішучістю. Тобто від початку спілкування з дівчиною він не виявив інтерес до дівчини або зробив це не надто помітно. Проблема може бути в тому, що парубок не дотримався правил флірту, які є сигналом для дівчини про те, що нею цікавляться. Зазвичай такі сигнали подаються майже несвідомо. Наприклад, коли представник однієї статі цікавиться особою протилежної статі, він майже не відводить від неї погляду або дуже часто поглядає у її сторону. Для тієї особи, якою цікавляться, такі знаки уваги майже завжди очевидні. До того ж, чоловік, який має потяг до певної жінки, буде намагатися до неї доторкнутися. При першій зустрічі, це може бути запрошення на танок чи обережне поправляння її одягу або пасма волосся. Крім цього, зацікавлений чоловік старається якомога більше говорити зі своєю пасією, ніжно до неї посміхаючись.

Якщо ж хлопець виявився надто сором’язливим та не зміг повною мірою проявити свою симпатію, але при цьому зробив декілька дружніх жестів (потис руку, завів розмову про щось серйозне тощо), в нього є всі шанси опинитися у френдзоні.

Як стати більше ніж другом?

Після того, як хлопець милостиво був відправлений до френдзони, перейти на інші позиції може бути досить непросто. Не варто думати, що в даному випадку достатньо набратися сміливості та чесно зізнатися дівчині у своїх почуттях чи намірах. Звісно, рано чи пізно доведеться зробити і цей крок, але якщо ви не хочете взагалі втратити шанс на стосунки з бажаною дівчиною, варто бути терплячим та наполегливим. Перш ніж назавжди вийти з френдзони, хлопець повинен відкоригувати стосунки з дівчиною:

  1. Не поводити себе з нею як із друзями-хлопцями (стукатись кулаками при зустрічі чи дивитися разом футбол і пити пиво).
  2. Показати, що вам неприємно вислуховувати її розповіді про кавалерів, подруг, одяг та інші речі, які б дівчина ніколи не стала розказувати своєму хлопцеві.
  3. Не ходити з нею по магазинах, вибираючи коханій дівчині сукню для побачення з іншим хлопцем чи допомагаючи їй обрати косметичні засоби.
  4. Проявляти свою мужність та підкреслювати належність до чоловічою статі (піти на секцію боксу чи допомогти їй переставити важкі меблі).
  5. Робити дівчині компліменти, фліртувати та дарувати квіти.
  6. Коли ви перестанете вести себе як друг та проявите себе як залицяльник, а головне – доб’єтесь того, що дівчина все ж помітить ваші зусилля, тоді можете сміливо відкривати їй свої почуття перед нею та навіть розраховувати на взаємність.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!