Вхід Реєстрація
Дружба

Як сподобатися його друзям?

28 червня 2013, о 14:02

Як сподобатися його друзям? Людина виконує у своєму житті безліч соціальних ролей, найбільш суперечливими з яких часто виявляється роль друга та роль партнера у стосунках. Буває так, що закоханій людині доводиться розриватися між коханням і дружбою. Жінки найчастіше безапеляційно понад усе ставлять свої стосунки, а от вибір чоловіків не такий категоричний. Жінки зазвичай більш орієнтовані на сім’ю (яка, власне, починається зі стосунків) і їх розуміють подруги, адже психологія збігається. Чоловікові набагато тяжче відмовитися від звичної соціальної групи, оскільки від початку часів повелося так, що представники чоловічої статі разом полювали та воювали, тобто були залежними одне від одного. Яким би дорослим і самостійним не був чоловік, він відчуває психологічну залежність від свого оточення, особливо – від друзів. Тому не варто ставити його перед вибором «або я, або вони», оскільки він може бути не на твою користь. Натомість варто постаратися знайти спільну мову з його оточенням і стати частиною соціальної групи твого чоловіка, а не намагатися відділитися від неї.

Для того, щоб потоваришувати з його друзями, ти повинна їх довести наступне:

  • ти не відбираєш у них друга (свого коханого чоловіка), але тепер є невід’ємною частиною його життя;
  • твій коханих щасливий і веселий, коли ти поруч;
  • ти дбаєш про свого чоловіка, тобто він у надійних руках;
  • ти можеш бути такою ж частиною їх компанії, як і будь хто інший з них.

Проте зробити це просто лише на словах, оскільки на ділі ти можеш зіштовхнутися з ворожістю та несприйняттям його друзів. Щоб цього не сталося, попроси свого партнера не знайомити тебе одразу з усіма його приятелями на якійсь загальній вечірці, а почергово з одним або декількома з них проводити небагато часу, наприклад, під час вечірньої прогулянки містом. Так тобі буде легше справити позитивне враження на його друзів чи, принаймні, ти точно запам’ятаєш, як звати кожного з них. Крім того, якщо в їх компанії уже є пари, тобі варто заручитися підтримкою дівчат/жінок. Вони зможуть тобі відверто розказати «хто чим дихає» і поділитися власним досвідом притирання.

Зближаючись з друзями свого коханого, пам’ятай, що вони були і лишаються саме його друзями, і не варто поглиблювати твоє з ними спілкування до того рівня, коли твій партнер стане у ньому лишнім. У всього повинна бути міра.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!