Вхід Реєстрація
Дружба

Як друзі можуть зруйнувати твої стосунки з коханою людиною?

17 червня 2013, о 15:39

Як друзі можуть зруйнувати твої стосунки з коханою людиною? Будь-якій людині, особливо молодій, буває досить складно розмежувати своє особисте та соціальне життя, а також захистити свої романтичні стосунки від власних друзів. Мало хто має такий вплив на людину, як її близьке оточення, і цей вплив не завжди має позитивні результати. З добрими чи злими намірами, друзі нерідко втручаються у ті сфери нашого життя, які їх не стосуються, та намагаються керувати нашими діями. Причини такого втручання не завжди благородні, тому важливо розпізнати негативний влив до того, як він зруйнує ваші стосунки з коханою людиною. У цій статті ми поговоримо про найбільш розповсюджені випадки, коли навіть найближчим друзям варто заборонити втручатися у ваші особисті справи, доки не стало надто пізно.

1. Друзі переконують, що твоя кохана людина не достатньо хороша для тебе.

Вони негативно оцінюють вроду, поведінку, манеру говорити та вдягатися, професію, статок та інше у людині, яку ти дійсно любиш. Якщо такі оцінки суто суб’єктивні і ти не бачиш реального підґрунтя для таких розмов, варто рішуче їх припинити та більше не зважати на такі закиди.

2. Друзі жаліються на брак уваги з твоєї сторони.

Такі скиглення притаманні навіть більше друзям-чоловікам, ніж жінкам. Якщо ти переконаний, що раціонально розподіляєш свій вільний час між друзями та своїм партнером, тоді не зважай на такі закиди. Проте якщо у словах друзів є доля правди, варто замислитися над тим, щоб одночасно розважатися разом з товаришами і коханою людиною. Хто знає, можливо вони зможуть потоваришувати. Але справжні друзі ніколи не будуть примушувати тебе обирати між коханням і дружбою.

3. Постійні нагадування про твої минулі стосунки.

Особливо, якщо це відбувається у присутності твого нового кохання. Достатньо кількох фраз про «колишніх», щоб всерйоз зашкодити твоїм теперішнім стосункам. Якщо ти забув/забула про все, що було, і всіх, хто був раніше, твоїм друзям теж пора забути.

4. Самотній друг наполегливо просить скласти йому/їй компанію у пошуках нових знайомств.

Можливо, ти не збираєшся зраджувати свою кохану людину, а лише маєш намір скласти компанію другу чи подрузі у його/її пошуках своєї другої половини, проте такі «походеньки» і твоє спілкування з представниками протилежної статі може не зрозуміти людина, з якою ти маєш близькі стосунки.

5. Друзі примушують тебе ігнорувати твого партнера.

Вони нервово реагують, коли ти зосереджуєшся на спілкуванні з коханою людиною, наполегливо просять тебе не реагувати на її дзвінки, змушують тебе лишати її на самоті. Все це може негативно вплинути на твої стосунки з другою половинкою, оскільки таке ігнорування та нехтування може сильно її/його образити.

6. Твій друг/подруга фліртує з твоєю коханою людиною.

Це в першу чергу вияв неповаги до тебе. До того ж, таке ставлення може збентежити твого партнера та примусити сумніватися у ваших стосунках, зважаючи на те, що ти допускаєш таку поведінку друзів.

7. В присутності твоєї коханої людини, твої друзі говорять про тебе погано.

Якщо твої друзі не бажають допомогти тобі справити хороше враження, то принаймні, нехай не заважають. Не дозволяй друзям ставити тебе у незручне становище та говорити те, що може тебе дискредитувати в очах небайдужої людини.

8. Друзі розповідають твої секрети про любовні подвиги минулого.

Твоєму новому коханню зовсім не обов’язково знати, як ти себе поводив/поводила у колишніх стосунках, оскільки це може боляче ранити. З тієї з причини заборони друзям перераховувати всіх твоїх попередніх партнерів в присутності нового.

Твої друзі не завжди мають недобрі наміри, але можуть зруйнувати твої стосунки з необачності. Тому від самого початку потрібно суворо обмежити сферу впливу товаришів на твоє особисте життя.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!