Вхід Реєстрація
Дружба

Спільний відпочинок – найкращий привід для знайомства

14 липня 2013, о 19:28

Літо – пора відпусток і активного відпочинку, чудовий час для того, щоб відвідати цікаві місця та познайомитись з новими людьми. А ще, це найкращий сезон для романтики та початку нових стосунків. Не біда, якщо ніхто з твоїх друзів та знайомих не може поїхати з тобою до моря, в гори, закордон чи просто до іншого міста. Адже у подорож ти можеш запросити людину, з якою ви досі ніколи не бачились, а познайомились, наприклад, на сайті знайомств.

Хтозна, можливо це стане початком міцної дружби або справжнього кохання. Як би не склалися подальші стосунки з попутниками, в тебе є шанс весело та цікаво провести відпустку чи увікенд. Знайти людину, яка захоче скласти тобі компанію, дуже просто за допомогою сервісу FindLove.in.ua. Тут ти можеш визначити, куди ти бажаєш поїхати і в який час, а також те, які попутники тебе цікавлять (хлопець, дівчина, дружна компанія).

Підготовка подорожі

Поїздка з малознайомими людьми вимагає ретельного планування, тому в першу чергу вам варто обговорити цілі, звички, спосіб життя, фінансові можливості тощо. Так, якщо ти полюбляєш нічні клубні вечірки, не варто обирати собі за компанію людину, яка лягає рано ввечері та прокидається на світанку. В ідеалі, у вас мають бути спільні звички та вподобання, проте навіть якщо це не так, – завжди можна досягнути компромісу.

Заздалегідь визначтесь з місцем проживання у незнайомому місті, адже не надто приємно починати спільний відпочинок з виснажливого пошуку житла або ночівлі на вокзалі. Варто також пошукати інформацію про місця, які цікаво було б відвідати разом: галереї, музеї, архітектурні пам’ятки, кав’ярні, клуби, аквапарки тощо. Дуже важливо, щоб у вас виникало бажання робити спільні пам’ятні фото, тоді спогади про цей відпочинок залишаться з вами на завжди.

І наостанок кілька порад, які допоможуть вам зробити цей відпочинок початком справжньої дружби, а можливо і романтичних стосунків:

  1. Не ставте ультимативні вимоги до попутника: підйом о восьмій, ніякого алкоголю, не займати душ, готувати тільки вегетаріанські страви тощо. Усьому цьому можна надати форму прохання, обсудити та дійти компромісу.
  2. Наперед обговорити всі фінансові питання. Якщо людина погодилась оплатити всі твої витрати на відпочинок, це не значить, що ти маєш право вимагати придбати тобі будь-що. Так само як супутник не має права маніпулювати твоєю фінансовою залежністю. Найкращий варіант: коли кожен повністю або хоча б частково оплачує свою подорож.
  3. Питання сексу: якщо твоїм наміром є початок романтичних стосунків – це ще не є безумовним сигналом для інтимної близькості. Цей нюанс варто обговорити ще до початку подорожі.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!