Вхід Реєстрація
Дружба

Шкідливі поради від добрих друзів

26 липня 2013, о 22:31

Коли ви розпочинаєте нові стосунки, почуття невпевненості та невизначеності вас просто таки переслідує. Саме у цей момент найбільше хочеться почути чиюсь думку стосовно того, що діється у житті, та вислухати дружню пораду. Та перш ніж питати друга/подругу про свої романтичні стосунки, задайтеся питанням, чи варто це робити? Чи почуєте ви дійсно дієву пораду? Або отримаєте порцію безглуздих настанов, виконання яких призведе до руйнування стосунків з коханою людиною. Ми виявили кілька найбільш шкідливих порад, які дають люди своїм закоханим друзям.

  1. Примусь його/її ревнувати. Ревнощі – це негативне почуття, яке взагалі не варто привносити у стосунки. В коли закоханість знаходиться лише у зародку, поведінка людини, далека від ідеалу вірності, може поставити хрест на подальшому розвитку відносин.
  2. Говори про свій шалений досвід. По-перше, людина, яка мала бурхливе сексуальне життя, навряд чи стане про це розповідати новій пасії, тому такі розповіді можуть бути сприйняті як відверта брехня. По-друге, це може змусити потенційного статевого партнера, чий досвід не такий великий, відчувати свою неповноцінність, тому до справжньої близькості діло може так і не дійти.
  3. Перебільшуй свої заслуги. Якщо ти колись відвідував секцію боксу, скажи, що ти є кандидатом у майстри спорту. Якщо ти відучилася три курси у технікумі, скажи, а тебе є три вищих освіти. І все у тому ж руслі. З людиною, яка це почула, буде важко налагодити серйозні та щирі стосунки, навіть якщо тобі цього зрештою дуже захочеться.
  4. Навіть не намагайся платити за неї (порада для хлопців). Щоб дівчина не подумала, що тебе можна використовувати, на першому ж побаченні дай їй зрозуміти, що ти не збираєшся за неї платити. Хороша порада, правильна. Проте потім не питай, як так сталося, що ти опинився у «френдзоні».
  5. Якщо він чоловік – нехай платить (порада для дівчат). На перших початках не можна допускати ситуації, у якій ти йдеш на побачення з розрахунком, що за тебе все оплатить чоловік. Жінка завжди має залишатися незалежною хоча б для того, щоб у разі необхідності мати змогу піти з високо піднятою головою, а не терпіти образи, бо не має можливості самостійно добратися додому.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!