Вхід Реєстрація
Дружба

Про що говорити з незнайомою людиною?

15 вересня 2013, о 18:50

pro-shcho-hovoryty-z-neznayomoyu-lyudynoyu

Часто ми втрачаємо шанс на цікаве знайомство тільки тому, що не знаємо з чого його розпочати, і від цього ніяковіємо. Якщо з вами такого не траплялося – ви просто взірець комунікабельності. Та на жаль, більшість людей виховані таким чином, що все життя соромляться заговорити першими до незнайомців. Дивно, але мало хто замислюється над тим, що від такої невеличкої бесіди ми не тільки нічого не втрачаємо, але й у будь-якому разі отримуємо як мінімум досвід, а як максимум – близького друга чи кохану людину. Більше того, у спілкуванні з людьми ми пізнаємо світ і самовдосконалюємося, щоразу розширяючи горизонти та виробляючи нові поведінкові стратегії. Найлегше знайомитися з новими людьми на сайті знайомств, де по-перше, люди більш відкриті до спілкування, а по-друге, є час подумати, що саме краще сказати. Отже, якщо ви зацікавились незнайомкою/незнайомцем, є кілька безпрограшних тем для початку розмови:

  • Переважна більшість людей найбільш охоче говорить про свою власну персону. Це не значить, що потрібно починати розмову з особистих питань, достатньо просто зробити комплімент про зачіску, фон на фотографії, дотепний коментар тощо.
  • Станьте для співрозмовника союзником: відшукайте «точки дотику», які вас поєднують. Наприклад, ваш візаві написав щось про те, що йому не подобаються люди, які палять. Якщо ви дотримуєтеся тієї ж думки – це вже привід розпочати розмову.
  • Просто привітатися та відрекомендуватися. Хто сказав, що знайомство – це складно? Іноді достатньо просто по-дружньому спитати, як минув день, або як настрій.
  • Поговорити про малу батьківщину. Якщо ви проживаєте в одному місті чи місцевості – чудово: ви ж можете обговорити всі останні події або принаймні погоду. Якщо вас розділяють тисячі кілометрів – теж не біда: можна ж просто попросити розказати щось цікаве з життя чи історії невідомого вам краю.
  • Ну а якщо у вас з якоїсь причини не виходить зав’язати розмову з незнайомцем, ви можете піти іншим шляхом: привертайте увагу до себе. Це має бути щось яскраве, але не вульгарне чи грубе. Наприклад, сфотографуйтеся цікавій масці чи з клоунським носом.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!