Вхід Реєстрація
Дружба

Переваги стосунків, заснованих на дружбі

14 липня 2013, о 22:42

Що найцінніше у дружбі? Простота спілкування, взаємна підтримка, можливість весело проводити час. Цей список можна продовжувати ще довго. Тебе, напевно, не раз відвідували думки про те, як було б приємно отримувати всі переваги дружби у стосунках з коханою людиною! Поєднати дружні відносини та кохання набагато простіше, ніж тобі здається. Таким чином, ти отримаєш повноцінні стосунки, від яких не потрібно буде втікати до друзів, щоб розважитись або пожалітися на життєві негаразди. Щоб цього досягти, тобі і твоєму партнерові доведеться внести певні корективи у ваше повсякденне спілкування:

  1. Перестаньте ображатися на дрібниці: друг ніколи не стане дорікати тобі тим, що ти не подзвонив йому десять раз протягом робочого для або попрощався не надто тепло.
  2. Давайте одне одному більше особистого простору: не вимагай від свого партнера детального звіту про його дії та думки. Керуйся правилом, взятим з відомої дитячої пісеньки: «Друг зайвого не питає».
  3. Розкажіть коханій людині про своє дитинство, цікаві історії з юнацьких років, не переймаючись тим, що вона/він не правильно їх зрозуміє.
  4. Діліться своїми переживаннями не тільки з приводу ваших стосунків чи спільного побуту, але про події на роботі, взаємини з рідними та друзями, вашими хвилюваннями з приводу політичної ситуації чи програшу улюбленої футбольної команди.
  5. Підтримуйте та підбадьорюйте одне одного, адже так легко сказати: «Я знаю, що в тебе все вийде!». Кохана людина має стати вашим головним уболівальником та підтримкою.
  6. Не бійтеся показувати свої недоліки та слабкості перед партнером: намагання приховати якість риси характеру або завуалювати їх іншими – це вже майже брехня, яка однозначно зайва у ваших стосунках з коханою людиною.
  7. Не бійтеся дружньо кепкувати одне з одного: жарти роблять спілкування невимушеним та приємним.
  8. Розважайтеся разом: у вас повинні бути спільні спогади про веселий відпочинок не тільки за період відпустки. Дивіться разом романтичне кіно та футбольні матчі, грайте у боулінг, катайтеся на ковзанах, ходіть за покупками тощо.
  9. При цьому не варто забувати про ніжний бік стосунків та їх інтимну складову. Якщо вам вдасться поєднати кохання та дружбу в одному «флаконі», ви неодмінно станете парою, на яку будуть рівнятися.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!