Вхід Реєстрація
Дружба

Небезпечні порадниці

2 вересня 2013, о 10:00

nebezpechni-poradnytsiВибудовуючи свої стосунки з коханими, жінки не рідко піддаються впливу чужої думки, носіями якої найчастіше бувають представниці жіночої статі з найближчого оточення. Жінка навіть може бути впевненою, що вона не слухає порад та діє виключно на свій розсуд, проте критика з боку мами, сестри, близької подруги просто не може пройти повз її вуха. Таким чином, у стосунках двох опосередковано можуть брати участь ще декілька людей, які на це не мають права. Що цікаво, чоловіки менше піддаються дії таких «агентів впливу», можливо тому, що вони не схильні ділитися зі сторонніми людьми своїми переживаннями стосовно відносин з другою половинкою.

Сторонній вплив не завжди є негативним. Так, жінки, які мають значний досвід подружнього життя, наприклад, мама чи свекруха, можуть підштовхнути молоду пару на правильний шлях розвитку взаємин. Навіть подруга може дати корисну пораду (як кажуть: «зі сторони видніше»), але дослухатися до неї варто тільки у разі потреби. Справжні друзі, до речі, починають щось радити лише у тому випадку, коли їх про це просять.

Набагато частіше, втручання «зі сторони» може лише нашкодити. По-перше, порадники можуть мати не надто добрі наміри. Причини цьому варто шукати у заздрості, особистій неприязні, відчутті власної недолугості тощо. А результат завжди один – непорозуміння між закоханими. У іншому випадку, близькі подруги або родички й справді намагаються допомогти, навчаючи способам поведінки, які виявилися дієвими у їх власному подружньому житті. Проте застосовуючи чужий досвід у своєму житті, жінки часто забувають, що не буває двох однакових людей, тому кожне кохання особливе.

Дослухавшись до порад «бувалих», жінка з ентузіазмом починає впроваджувати їх у стосунки з коханим, який, найчастіше, усіляко цьому перешкоджає. Проблема не в тому, що чоловіки виступають проти новаторства. Просто за час стосунків людина вивчає свою другу половинку та звикає до її моделей поведінки у тій чи іншій ситуації. Коли жінка діє неприродно та непередбачувано, чоловік розуміє, що перед ним зовсім не та людина, у яку він закохався.

Тому кожній жінці варто визначитись, коли дослухатися до чужої думки та у яких випадках не варто цього робити. Допомогти в цьому допоможуть наступні тезиси:

  1. Не ремонтуйте те, що не зламане. Якщо стосунки вас цілком влаштовують, навіщо щось у них змінювати?
  2. Сприймайте лише конструктивну критику. Будь-яке критичне висловлювання на адресу вашого коханого з боку подруг має бути підкріплене реальними аргументами, а не абстрактними поняттями.
  3. Просіть поради, тільки коли відчуваєте у цьому потребу. Якщо виникла проблема, яку неможливо вирішити самотужки, варто попросити про допомогу.
  4. Уникати розмов на песимістичні теми «Всі чоловіки однакові…», «На жіночу долю випадають лише страждання…» тощо.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!