Вхід Реєстрація
Дружба

Ідеї для святкування Нового року у колі друзів

6 січня 2014, о 18:30

Ідеї для святкування Нового року у колі друзів

Новий рік, безперечно, одне з найвеселіших свят, яке, втім, може зіпсувати неорганізованість та неконтрольованість веселощів. Це, перш за все, актуально для тих, хто планує зустрічати прийдешній рік у чисельній компанії друзів. У даному випадку майже весь перебіг свята вам доведеться спланувати заздалегідь, щоб уникнути нудьги та зробити цю новорічну ніч незабутньою. Не варто думати, що планування завершиться визначенням місця проведення та складанням святкового меню. Слід також продумати, що ви з вашою веселою компанією маєте поробляти цілу ніч, щоб свято сподобалося всім учасникам. Узагальнюючи поради дописувачів різних Інтернет-видань, ми підібрати декілька найбільш універсальних та простих у виконанні ідей для проведення Нового року:

 

1. Костюмована вечірка.

Звісно ж, в цій ідеї немає нічого нового та оригінального, проте такий формат святкування не лише перевірений часом, але й схвалений багатьма компаніями друзів. Ви ж можете обрати будь-яку веселу та оригінальну тематику для костюмів. Наприклад, запропонуйте друзям вдягтися героями улюблених мультиків чи вигадати стилізовані костюми на тему новорічної ялинки.

2. Ніч покеру.

Правила цієї гри досить прості, а їх детальне роз’яснення ви зможете легко знайти в Інтернеті. До того ж, серед ваших друзів неодмінно знайдеться декілька тих, хто вже має досвід гри в покер. Ставками можуть бути шоколадні монети, звичайні цукерки або мандарини, які також є невід’ємним атрибутом Нового року. Крім цього, вам не завадять костюми: радимо вдягнутися у стилі гангстерів Чикаго 30-х років минулого століття.

3. Рухливі ігри надворі.

Щоправда, для справжніх зимових ігор потрібна відповідна погода. Якщо надворі сніжно, але мороз не надто тріскучий – в самий раз кататися на санчатах, ліпити снігову бабу (можна ялинку чи Діда Мороза) або ж грати в сніжки. А коли ці розваги вас виснажать – можете повертатися до святкового столу, щоб відігрітися та поновити сили.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!