Вхід Реєстрація
Дружба

Друзі вбережуть вас від стресу

1 вересня 2013, о 22:08

druzi-vberezhut-vas-vid-stresuКоли людина починає активно розвивати нові романтичні стосунки, відносини з друзями не рідко опиняються на межі краху. Непорозуміння між друзями, навіть найбільш давніми та близькими, виникають через досить розповсюджений феномен, за якого відбувається швидкий розрив налагоджених зв’язків між людьми. Цією проблематикою всерйоз перейнялися вчені-психологи з Университету Массачусеста. Згідно з результатами їх тривалих досліджень, задоволені своїми відносинами з друзями лише чверть опитаних респондентів (як жінок, так і чоловіків), які на час дослідження перебували у серйозних стосунках. Також були зроблені висновки, що особа, кожного разу поринаючи у нове кохання, втрачає зв’язок принаймні з двома близькими товаришами, спілкування з якими може більше ніколи не відновитися.

Вищеописаними тенденціями психологи дуже занепокоєні, оскільки підтримувати соціальні дружні зв’язки просто необхідно будь-якій людині на етапі розвитку нових романтичних стосунків. Саме підтримка близьких друзів допомагає нам протистояти стресовим ситуаціям та адекватно сприймати дійсність. Якщо людина позбавлена можливості спілкування з товаришами, це призводить її до депресивного або тривожного стану, який часто навіть є причиною суїцидальних настроїв.

Проте, ті ж самі вчені-психологи виявили цікаву особливість: заглиблюючись у романтичні стосунки, дружбу можна підтримувати, не докладаючи для цього особливих зусиль. Більшості близьких друзів для того, щоб підтримувати зв’язок, достатньо спілкуватися по телефону або іншим чином двічі на тиждень, а також зустрічатися декілька разів на місяць. При цьому акцент потрібно робити не на кількості зустрічей, а на їх якості та тривалості. Тобто, три півгодинні сумісні прогулянки з другом варто замінити одним сумісно проведеним вечором.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!