Вхід Реєстрація
Дружба

Дружба за гороскопом

12 серпня 2013, о 21:36

Як не дивно, але саме Зодіак може допомогти нам виявити, хто стане для нас найкращим другом, а до кого не слід і наближатися. Астрологи запевняють, що основні риси характеру у нас вкладають не стільки батьки, скільки зорі від моменту нашого народження. І ті ж самі зорі здатні поєднувати або, навпаки, відштовхувати людей одне від одного. Тож, розглянемо можливі комбінації представників різних знаків Зодіаку, у яких є найбільші шанси розпочати справжню дружбу:

Овну варто уважніше пригледітися до своїх знайомих Водоліїв, оскільки саме серед них, можливо, причаївся їх потенційний справжній друг. Представникам обох знаків дуже комфортно перебувати в компанії одне одного, оскільки і Овени, і Водолії рідко прагнуть тісного зближення з іншими людьми.

Тільці можуть дуже добре порозумітися з

Рибами, оскільки поступливий та м’який характер останніх урівноважує запальність та впертість Тільця. Риби можуть навчити свого друга краще розбиратися у тонкощах людських взаємин, а Тільці – спонукати Риб бути більш жорсткими та рішучими у житті.

Леви вміють оцінити ерудованість Близнюків, а ті у свою чергу скрізь пальці дивляться на левину зазнайкуватість. Лев із задоволенням буде слухати розмови Близнюків про все на світі, аби той час від часу хвалив свого друга та відмічав його досягнення та сильні сторони.

Діви відчувають потребу оберігати Раків, які занадто тонко влаштовані для життя у цьому жорстокому світі. Раки привносять романтизм у приземлене та матеріалістичне життя Дів, а ті натомість спускають своїх друзів з небес на землю та примушують замислюватися над справами насущними.

Ваги, як і Близнюки, найкращого друга можуть знайти серед Левів, оскільки представники цього знаку здатні врівноважити левину запальність. Тим паче, таким людям буде цікаво разом ходити у кіно, на виставки тощо, адже їх естетичні смаки часто схожі.

Козероги знаходять кращих друзів серед загадкових Скорпіонів, які вміють зберігати таємниці та бути беззаперечно вірними своїм друзям. Скорпіони знайдуть у спілкуванні з Козерогами можливість розслабитися та не перебувати у стані постійного напруження, очікуючи «удару в спину».

Стрільцю найбільш комфортно буде з Водолієм. Такі пари – це найкращі попутники або вимушені співмешканці (наприклад, студентського гуртожитку). Ці два знаки доповнюють одне одно, утворюючи ідеальний тандем.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!