Вхід Реєстрація
Дружба

Дружба з колишніми: чи варто її афішувати?

26 серпня 2013, о 18:59

Дружба з колишніми: чи варто її афішувати? Це дуже добре, що ти мирно розійшовся зі своєю колишньою дівчиною чи дружиною, і тепер ви можете будувати товариські стосунки. Ти можеш бути абсолютно переконаним, що вона (колишня) – це пройдений етап твого життя, до якого ти ніколи більше не повернешся, але чи зможеш ти переконати в цьому свою «теперішню» любов?

Якщо ти не бажаєш відмовлятися від наміру будувати дружні відносини зі своїми колишніми пасіями, тобі слід попіклуватися про те, щоб це не зіпсувало твої стосунки з новою коханою. Це можна зробити в декілька етапів:

  1. Переконайся в тому, що жодна з колишніх коханок, які тепер стали тобі просто друзями, не бажає повернути твою прихильність та не вибудовує в уяві плани на ваше спільне майбутнє. Це потрібно для того, щоб у новоспеченої подруги не виникло бажання зіпсувати твій новий роман. Виявити, чи залишилися у колишньої коханої почуття до тебе, досить просто: прояви незначні знаки уваги та спостерігай за реакцією. Це можуть бути компліменти досить інтимного характеру, тривалий погляд у вічі, «випадкові» дотики тощо (але не перестарайся).
  2. Підготуй кохану до того, що в твоєму оточенні є жінки, з якими в тебе раніше були стосунки. Ти маєш зробити все можливе, щоб вона була впевнена, що твої почуття до таких подруг давно згасли. Намагайся про них взагалі не говорити або згадуй з тою інтонацією, з якою говориш про друга дитинства Васю. Ні в якому разі не вихваляй достоїнства твоїх подружок, спробуй якнайприродніше показати, що не помічаєш їх жіночої привабливості. Твоя кохана має бути впевнена, що з-поміж усіх жінок світу вона для тебе найкраща.
  3. Познайом свою другу половинку зі своє колишньою подружкою чи дружиною. У цих жінок має бути чимало спільного, наприклад, ти сам. Якщо у них не було заздалегідь сформоване упереджене ставлення стосовно одна одної, вони неодмінно знайдуть спільну мову. Проте в цьому випадку ти ризикуєш замість коханої та друга побачити команду спільниць, які налаштовані тебе перевиховати на свій лад.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!